Apartamenty Wisła Bukowa Góra

Oferta obejmuje dwa okazałe budynki w Wiśle na zboczu góry Bukowej, w których można znaleźć m.in. eleganckie i luksusowe apartamenty najwyższej jakości. Zostały one w pełni wyposażone, by spełnić oczekiwania naszych gości. Gwarancja zadowolenia to dla nas priorytet, więc chcemy zaprezentować Państwu noclegi, w miejscu usytuowanym na wysokości 526m n.p.m.

Wygoda, komfort i funkcjonalność, to gwarancja zadowolenia

Apartament w Karpaczu

Najwyższej jakości apartamenty, mają zadanie zadowolić wszystkich wymagających gości. Posiadają różne powierzchnie i zaczynają się od niewielkich 34-metrowych mieszkań, które spełnią oczekiwania osób ceniących minimalizm, kończąc na dużych obiektach przygotowanych dla wielu osób, o metrażu znajdującym się na poziomie 133m2.

 

Zostały one dostosowane w taki sposób, by można było komfortowo przyjąć od 3 do 7 osób Wszystkie apartamenty, które są do dyspozycji naszych klientów, oferują niezbędne wyposażenie i asortyment pozwalający na:

  • przygotowanie pełnowartościowej potrawy (aneksy kuchenne dysponują m.in. piekarnikiem, płytą indukcyjną, zastawą, sztućcami i ekspresem do kawy),
  • wygodne spożycie posiłków (przygotowaliśmy dla Państwa wygodny kącik jadalny w każdym mieszkaniu),
  • relaks po ciężkim dniu (apartamenty posiadają każdorazowo kącik wypoczynkowy, TV i stolik),
  • odetchnięcie świeżym powietrzem (w zależności od wybranego apartamentu, posiadają one balkon, taras lub ogród).

Gwarantujemy przyjemny wypoczynek w Wiśle na Bukowej Górze dla całych rodzin i zorganizowanych grup, ponieważ obiekt został wyposażony w takie elementy jak plac zabaw dla dzieci, system monitoringu, całodobowa ochrona, windy, bezpłatne miejsca parkingowe.

 

Bukowa Góra to wspaniałe miejsce na urlop wypoczynkowy, spędzenie aktywnego wyjazdu lub integracyjny weekend dla pracowników firmy. Region oferuje zarówno świeże powietrze, wspaniałe widoki, jak i wyjątkowy kontakt z naturą, który można wykorzystać na setki sposobów w wolnym czasie! By wyjazd był dla Państwa w pełni udany, zależy nam na zaprezentowaniu najwyższej jakości apartamentów w Wiśle, które zostały umieszczone w dwóch budynkach na wysokości 526m n.p.m. (na zboczu Bukowej Góry) i w odległości 900m od miasta.

Stawiamy na zadowolenie naszych klientów, a uśmiech i zadowolenie z pobytu w naszych apartamentach jest największą nagrodą – dlatego obiekt, który został przygotowany przez naszą wyspecjalizowaną załogę, to eleganckie i luksusowe apartamenty.

Wykorzystaj swój przyjazd maksymalnie

Wracając po aktywnym dniu do swojego apartamentu, nie marnuj czasu na oferty, które nie spełniają twoich oczekiwań i nie będziesz z nich zadowolony! W naszym apartamencie wszystkie elementy zostały dopasowane w taki sposób, by można było komfortowo przygotować pełnowartościowe posiłki, zjeść je w wygodny sposób, wyprać swoje ubrania, zrelaksować się przy telewizorze lub wspaniałym widoku na balkonie, tarasie, lub w ogrodzie. Do użytku gości, zostały oddane również takie dodatki jak plac zabaw, parking i całodobowa ochrona obiektu.

Zapraszamy serdecznie wszystkich gości, którzy chcą poznać uroki Bukowej w Wiśle i zależy im na tym, by wypoczynek w ApartView przebiegał w sposób bezproblemowy i wygodny.

Zobacz apartamenty!

Wszystkie prawa zastrzeżone dla ApartViewpowered by IdoSell Booking